خب این یه چالش جالبه بنظرم که به دعوت جناب هاتف منم دوس داشتم شرکت کنم:)

البته بنظرم این عادات و رفتارا بیشتر از عجیب بودن منحصر به فردن.

1) من تا به حال توی کل عمرم به خیارشور و ترشی و زیتون و مشتقاتشون لب نزدم و به شدت متنفرم ازشون:/

2) عادت دارم یه وسیله ای که جدید میخرم اول دل و رودشو بریزم بیرون ببینم داخلش چه خبره، بعد سرِهمش کنم و ازش استفاده کنم.

3) اگه یه لباسو واسه چند لحظه ام تنم کنم و در بیارم حس میکنم کثیف شده و باید شسته بشه.

4) خیلی روی بی نظمی حساسم به حدی که بعضی وقتا میرم وسایل اتاق خواهرامو مرتب میکنم چون دیدنِ بی نظمیشون کلافم میکنه.

5) حمام رفتنم خیلی طولانی مدته.چندین ساعت مثلا!

6) دوس دارم یه مطلبیو که قراره بخونم از آخر شروع کنم؛ مثلا یه تستو از گزینه چهار شروع میکنم.

7) از بچگی عادت داشتم کتابامو بر اساس قد توی کتابخونمون یا کوله پشتیم مرتب کنم.

8) از پلوها بدم میاد:/ مثلا عدس پلو، لوبیا پلو و. به استثنای زرشک پلو:)

9) غذایی که گوشت نداشته باشه رو غذا به حساب نمیارم.

10) اگه واسه خواب پتورو روی سرم نکشم خوابم نمیبره.

11) وقتی یه چیزیو حتی بی ارزش گم میکنم زمین و زمان و واسه پیدا کردنش به هم میریزم و تا پیداش نکنم آروم نمیگیرم. در این راستا سالی چند بار خودم تنهایی خونه تی میکنم:/

12) به شدت از خوابیدن متنفرم و تا وقتی خیلی خسته نشم و خوابم نگیره نمیخوابم معمولام خوابم عمیق نیست و خواب میبینم.

13) توانایی قهرای طولانی مدتو حتی با نزدیک ترین افراد زندگیم دارم:/آخریش شیش سال بود:/ خوب نیس اصلا.

14) خیلی چای میخورم اگه نخورم سردرد میگیرم. چای رو غلیظ، تلخ و داغ میخورم.

15) ماست موسیر و زغال اخته و قره قروت و قند و شکر و بعضی لبنیاتای محلی رو دوس ندارم.

16) غذاهای آبکی مث آش و سوپ و آبگوشت و. دوس ندارم.

17) خیلی بستنی دوس دارم و خیلی توی بستنی خوردن قهارم.خیلیم زیاد میخورم و سریع.

) توی اوج بی نظمی و به هم ریختگیِ وسایلم اگه کسی یه ذره جابه جاشون کنه میفهمم.

19) به شدت گوشام و بینی و چشام تیزن.

20) شماره تلفنا و اطلاعاتِ عددی رو ترجیحا حفظ میکنم و به حافظم بیشتر از نوشته ها اطمینان دارم.

21) دوس دارم وقتی موسیقی گوش میدم تنها باشم.

22) روی بالش نمیخوابم، دستمو خم میکنم روی بازوم میخوابم.

23) نمیتونم جیغ بزنم!

24) بعضی چیزارو خیلی میخورم مثلا چند کیلو لواشک و چند کیلو تخمه و یه عالمه چیپس و کلی بستنی خوراک دو تا سه روزمه.

25) از لاک بدم میاد.

26) از چیزی که مد بشه و همه داشته باشن بدم میاد.

27) بود و نبود نمک توی غذا واسم فرقی نداره ولی توی ماست حتما باید نمک بریزم تا بخورم.

28) گاهی انقدر روی تمیز بودن وسایل اطرافم حساسم که کیس کامپیوترم رو هم باز میکنم داخلشو تمیز میکنم . البته درش همیشه بازه.

29) کلا با کلمه های تخفیف و حراجی و اینا مشکل دارم:/ نمیدونم چرا دوس ندارم چیزی که اسم حراج میاد روشو بخرم حتی اگه کلی ازش خوشم اومده باشه.

30) تا کل وسایلم به هم نریزه مرتبشون نمیکنم. مثلا وقتی قفسه ی کتابامو مرتب میکنم که همه ی کتاباش بیرون باشه.

31) خیلی سریع غذا میخورم.

32) خیلی با خودم حرف میزنم.

33) از خیلی چیزا میتونم راحت دل بکنم.

34) واسه کارا بدی که انجام دادم نمیتونم خودمو ببخشم و خودمو بارها سرزنش میکنم.

35) لباسامو جدا از لباسای بقیه توی ماشین لباس شویی میندازم.

36) وقتی توی خیابون راه میرم سعی میکنم پاهام روی خطهای سنگ فرشا نره یا توی خونه یه جاهای خاص روی فرش پامو میذارم.

37) روزی هزار بار الکی در یخچالو باز میکنم میبندم. گاهی واسه خنک شدنم این کارو میکنم. حتی دیده شده وقتی دیگه حال ندارم برم سراغش خواهرامو میفرستم که برو ببین تو یخچال چه خبره!!!

38) همیشه ساعت مچی میبندم.

39) خیلی از کارارو دوس دارم تنهایی انجام بدم و تقریبا از پس هر کاری برمیام.

40) وسایل بازی فکری فیزیکی خیلی بیشتر از بازی های مجازی واسم جذابن.

و خیلی چیزای دیگه.

از همه ی دوستای خوبم دعوت میکنم توی این چالش شرکت کنید:)))

تنها من می ماند برایم...

فراموش میشه بالاخره...

من آمدم از تو بنویسم که دلم رفت!

میکنم ,خیلی ,توی ,یه ,دوس ,روی ,دوس دارم ,و به ,بدم میاد ,دوس ندارم ,به هم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Matinhooshmand مرجع خدمات آموزشی گلدیس پتروسا ساخت اپلیکیشن مرکز توانبخشی ایران زمین درباره الی راهنما تحریم اتوبار تهران آتی بار مشق شب